Teatralna i poetycka podróż z Anną Seniuk

Zapraszamy na spektakl „KSIĘGA ZIÓŁ” wg.  Sándora Márai’a / i nie tylko…./, który odbędzie się9 grudnia 2023 o godzinie 17.00 w Teatrze Lalek „Rabcio” (ul. Orkana 3c Rabka-Zdrój).

Spektakl powstał z inicjatywy Anny Seniuk i jest w pełni autorską wypowiedzią sceniczną – swoistą wiwisekcją własnej drogi artystycznej i doświadczeń życiowych. Aktorka zabiera publiczność w teatralną i poetycką podróż, prowadząc ją z właściwą sobie inteligencją, dowcipem i wdziękiem. W spektaklu, obok fragmentów z Księgi ziół Sándora Máraiego, pojawiają się wiersze Zbigniewa Herberta, Małgorzaty Hillar, Ludmiły Marjańskiej, Tadeusza Różewicza, Wisławy Szymborskiej, Anny Świrszczyńskiej i ks. Jana Twardowskiego, które dopełniają tematycznie wątki poruszane przez wykonawczynię. Miłość, zdrowie, spokój, teatr, dobre życie – gdzie szukać odpowiedzi na tak ważkie tematy?

Spektakl będzie z audiodeskrypcją i tłumaczeniem na polski język migowy. Budynek teatru jest dostępny architektonicznie. Można do niego wejść i poruszać się w nim bez pokonania schodów.

Osobom, które mają trudności w dotarciu na koncert i powrocie do domu (na terenie powiatu nowotarskiego), możemy zapewnić transport, po zgłoszeniu takiej potrzeby do 8 grudnia do godziny 15.00.

Bilety:

cena regularna 50 zł
cena ulgowa 15 zł – osoby z niepełnosprawnością

Rezerwacje, bilety, informacje, zgłoszenie potrzeb transportu lub innych – Fundacja Kinematograf: tel./SMS 609 10 77 88 lub e-mail a.czapnik@fundacjakinematograf.pl

Wydarzenie jest współfinansowane ze środków otrzymanych od Gminy Rabka-Zdrój.